KKUX0020
Sziréna 12V 6 szólamú
Raktáron
12V-os sziréna.
-6 féle hang (automatikus váltás 3 másodpercenként)
-125 dB hangerő
-15 W teljesítmény
- komplett tartóval
Méretei:
-Hosszúsága: 88 mm
-Szélessége: 76 mm
-Magassága: 102 mm (Tartókonzollal)
Tartókonzol méretei:
-Hosszúsága: 46 mm
-Szélessége: 100 mm
-Magassága: 20 mm
A tartókonzol 3 furattal teszi lehetővé a rögzítést, melynek egymástól való távolsága 50 mm, a legközelebbitől számítva.
A két szélső furat közötti távolság 90 mm.
Vezetékek hossza: kb.~ 280 mm