BZSX0016
Zsírzógomb lapos M10X1
Raktáron (>20 db)
Lapos fejű zsírzó gomb.
Fémgolyós elzárószeleppel.
Menet méret: M 10 x 1 mm
Fej átmérő: 16 mm
Laptávolság: 17 mm